تبلیغات
کتاب میهن - فاجعه اسلاتر (Slawter)
در قرآن ، به قرآن « کتاب» گفته است پس کتاب داریم تا کتاب.

فاجعه اسلاتر (Slawter)

جمعه 10 اردیبهشت 1395 14:39

نویسنده : سعید براری
ارسال شده در: darren shan - The demonata(نبرد با شیاطین- دارن شان) ،
Image result for slawter
این کتاب سومین کتاب از مجموعه کتاب های نبرد با شیاطین است.
این داستان نیز از زبان گروبز گریدی (Grubs Grady) است که دارن شان، مقدار بسیاری از هنرش را در این کتاب به نمایش گذاشت. در این کتاب جنگی بزرگ را طوری توصیف کرد که انسان هنگام خواندن کتاب حس می کرد که انگار واقعا در صحنه ی نبرد است.

این داستان در واقع ادامه داستان لردلاس است که در آن کتاب فقط جان برادر بیل-ای را نجات داد ولی در این کتاب جان صدها نفر را نجات داد و خودش را و جادویش را که قرار بود مخفی بماند را به نمایش گذاشت. 
موضوع کلی:
گروبز گریدی در ابتدای این کتاب از اینکه خودش می دانست که بیلی برادش است ولی او نمیدانست رنج می برد. درویش(عمویش) نیز از این بابت او را درک می کرد.
روزی نامه ای از یک کارگردان فیلم های ترسناک به دست درویش رسید.او قبول کرد که با گروبز به شهرک نمایشی اسلاتر بروند برای ساختن یک فیلم درباره ی شیاطین. زیرا می دانست که درویش از آنان چیزهای زیادی می دانست.
بیلی هم با اجبار بدنبال آنان به اسلاتر رفت. گروبز و بیلی در آنجا به مدرسه ای کوتاه مدت رفتند تا در وقت ساخته شدن فیلم درسهایشان را از یاد نبرند.
در ساختن همان صحنه اول فیلم همه افراد فیلمساز با بچه هایشان آمدند برای تماشا. در زمانی که اولین شیطان فیلم نمایان شد همه دست زدند جز گروبز که فهمید آن شیطان مصنوعی نیست، واقعی است که فکرش هم درست بود. 
در آخر کتاب هم فهمیدند تونلی میان دنیای خودشان و دنیای شیاطین باز شده است و با شیاطین جنگید و بعد از ضخم سختی که بر بازوی لردلاس زد توانست تونل را ببندد. لردلاس نیز قسم خورد روزی خودش و خاندانش را نابود کند.
لینک دانلوددیدگاه ها : نظرات شما
برچسب ها: گروبز ، اسلاتر ، slawter ، grubs ، the demonata ، نبرد با شیاطین ، لردلاس ،
آخرین ویرایش: دوشنبه 13 اردیبهشت 1395 20:55