تبلیغات
کتاب میهن - دزد شیطانی (Demon Thief)
در قرآن ، به قرآن « کتاب» گفته است پس کتاب داریم تا کتاب.

دزد شیطانی (Demon Thief)

دوشنبه 6 اردیبهشت 1395 18:21

نویسنده : سعید براری
ارسال شده در: darren shan - The demonata(نبرد با شیاطین- دارن شان) ،
دزد شیطانی
دزد شیطانی یا Demon Theft دومین کتاب از مجموعه ی ده جلدی نبرد با شیاطین، نوشته ی آقای دارن شان است که اکنون آن را برای شما معرفی خواهیم کرد.
این کتاب از زبان کرنل فلک (Kernel Fleck) است که دنیای قدیمی تر از گروبز گریدی را شرح می دهد.
 یکی از کارهای جالب آقای دارن شان در نوشتن این مجموعه کتابهلی نبرد با شیاطین آن است که هر کتابی را از زبان یک نفر توضیح می دهد. این کار او باعث شده تا خواننده کتاب دزد شیطانی با خواندن این کتاب فکر کند که « از آنجا که نقال این کتاب با کتاب قبلی فرق می کند، می توان نتیجه گرفت که هر کتاب، داستان مربوط به خودش را دارد و هیچ ربطی به یکدیگر ندارند.»
ولی این نتیجه گیری اشتباه است زیرا که آقای دارن شان با این کارش در واقع داستان را جذاب تر می کند و لذت کنجکاوی و رازیابی را برای خوانندگان ایحاد می کند.

موضوع کلی:

این کتاب در واقع از زبان پسری به نام کورنلیوس فلک است که نامش را به اختصار "کرنل فلک" صدا می زنند.
او از ابتدای تولدش لکه های نوری را در همه جا میدید که میتوانست هم از نزدیک و هم از دور کنترل کندشان. البته همه نگران این وضع او بودند.
خانواده کرنل فلک از شهر بخاطر دلیلی که در آخر کتاب مشخص می شود از خانه فرار کرده و به سوی روستایی دور فرار کردند. در آن موقع کرنل بچه بود.
کرنل در سن نوجوانی که رسید فهمید که پیرزنی مرموز در آن روستا وجود دارد که از آن لکه های نور مطلع است. روزی پدر و مادر کرنل به سفر دوری رفتند و کرنل را در آن روستا نزد بهترین دوستشان گذاشتند. برادر کوچک کرنل "آرت" هم با او ماند.
آرت خیلی وحشی بودولی کرنل با خودش می گفت که چیزی نیست و این هم می گذرد...
روزی در اردوی مدرسه شان آن پیرزن مرموز می آید و حرفی می زند و میترکد و مربع عظیمی مانند یک پنجره باز شد که آن سرش را نمیتوانست دید. یک هیولا با چند انسان قدیمی از آن بیرون آمدند و هیولا همه را کشت و با آرت از ترس آن چند انسان قدیمی از پنجره عبور کرد. آن چند انسان هم از همان پنجره رفتند، و کرنل نیز پشت سر آنها به جهنم پا گذاشت و در آنجا بدنبال برادرش آرت رفت...

برای دانلود کتاب دزد شیطانی اینجا کلیک کنید 


دیدگاه ها : نظرات شما
برچسب ها: کرنل ، kernel ، the demonata ، نبرد با شیاطین ، دزد شیطانی ، demon thief ، لردلاس ،
آخرین ویرایش: دوشنبه 13 اردیبهشت 1395 20:50